Bitcoin SV Olayı Büyüyor: John McAfee Savaş İlan Etti!

2018 yılının Kasım ayında Bitcoin Cash (BCH) ağında yaşanan hard fork sonucu yeni bir kripto para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin SV (BSV), ilk günden bu yana tartışmaların odak noktası olmayı sürdürüyor. BSV’nin önde gelen isimlerinden Craig Wright ve milyarder Calvin Ayre, bu sefer John McAfee tarafından hedef haline getirildi.

Geçtiğimiz günlerde Craig Wright’ın avukatları tarafından ”hodlonaut” isimli kullanıcıya dava celbinin gönderilmesi, kripto para topluluğunun bazı kesimlerini kızdırmış ve Binance CEO’su Changpeng Zhao da BSV’yi borsadan delist etmekle tehdit etmişti.

John McAfee, Calvin Ayre’ye Karşı

Kripto para sektörünün en tanınan isimlerinden birisi olan John McAfee, Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Coin Rivet sayfasının Calvin Ayre tarafından dava edildiğini duyurdu.  Calvin’e 800 milyon dolar değerinde dava açacağını belirten McAfee, Calvin’in kendisini cinayet işlemekle suçladığını ve bunun tamamıyla gerçek dışı olduğunu vurguladı. McAfee açıklamasının devamında Calvin’in Küba dışındaki varlıklarını da takip ettiğini ve ünlü milyarderi ”iflas ettireceğini” belirterek açıkça savaş ilan ettiğini gösterdi.

John daha sonra bir takipçisine verdiği yanıtta, şimdiden Ayre’yi ”dört farklı ülkede” dava ettiğini ve kendisinin bunun yanı sıra 17 ülkede daha avukatının bulunduğunu ifade etti.

 

Kaynak: Cointurk

Yorumunuzu Bizimle Paylaşın!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>